Foto’s 2014

Optreden De Wieken te Delden op 23-12-2014

Optreden Humanitas te Hengelo op 21-12-2014.

Optreden Zideris te Hollandsche Rading op 18-12-2014.

Sinterklaasoptreden Sint Willibrord te Olst op 5-12-2014.

Optreden Prinsenstichting te Purmerend op 26-10-2014.

Optreden Amaris Gooizicht te Hilversum op 25-7-2014.

Optreden De Hoge Hof te Herveld op 3-7-2014.

Optreden 50 jarige verjaardag te Terschuur op 31-5-2014.

Optreden WZC Santvoorde te Baarn op 16-5-2014.

 Optreden ’t Boveneind te Veenendaal op 30-4-2014.

Foto’s van de fotoshoot bij Marlies op 19-4-2014. http://www.marliesbouten.nl/

Optreden Prinsenstichting tijdens de Eggrun 2014 op 12-4-2014.

Optreden De Hoge Hof te Herveld op 21-3-2014.

Optreden De Doekenborg te Nijmegen op 4-3-2014.

Optreden Daelhoven te Soest op 28-2-2014.

Optreden OC de Klarinet te Soest op 25-2-2014.

Optreden Ipse de Bruggen te Waddinxveen op 22-2-2014.