Foto’s 2013

Optreden Hartenkamp Groep te Haarlem 8-12-2013.

Optreden ’t Boveneind te Veenendaal 5-12-2013.

Optreden St. Willibrord te Olst 4-12-2013.

Optreden Hartekamp Groep te Haarlem 1-12-2013.

Optreden Ipse de Bruggen te Zwammerdam 28-11-2013.

Optreden Lisidunahof te Leusden 6-11-2013.

Optreden ZZG Herstel Hotel te Groesbeek op 28-9-2013.

Optreden Sint Jozef te Deventer 18-9-2013

Optreden Reinaerde Dennedal Den Dolder 7-9-2013.

Optreden De Hoge Hof te Herveld op 19-7-2013.

Optreden Nijeveld te Nijmegen op 4-7-2013.

Benefietweek Villa Joep. 17-6 t/m 22-6-2013.

Optreden Prinsenstichting te Purmerend op 14-6-2013.

Carnavalsoptreden De Doekenborg te Nijmegen op 12-2-2013.

Optreden Molenschot te Soest op 31-1-2013